KONST / Litografier / Färglitografi 8135392
nr 813 5392
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi , Nisse Zetterberg (1910-1986), signerad 1974, 113/360, motivets mått: 33x26
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:29:07
11/3 19:16:32
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg